sobota, 3 lutego 2018

Witamy na stronie Szkolenia Proekspert - Nowa jakość szkoleń, nowa jakość wiedzy, nowe sukcesy!




Witamy na naszej stronie Szkolenia Proekspert Nowa jakość szkoleń, nowa jakość wiedzy, nowe sukcesy!

Zapraszamy Państwa do współpracy.


  
Szkolenia Proekspert Szkolenia Biznesowe, HACCP, BHP, umiejętnosci interpersonalnych, audyty i wiele wiele innych zadzwoń juz dziś i zapisz się na szkolenie tel +48 690 489 496


Naszym zespołem są zaangażowani profesjonaliści i wykładowcy z różnych branży a także doradcy, których łączy wspólna pasja.


Szeroka oferta naszych szkoleń i projektów doradczych obejmuje :


Zarządzanie biznesowe;


Zarządzanie BHP;


Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością żywności;


Przeprowadzanie audytów;


Trenowanie umiejętności interpersonalnych;


Nabywanie umiejętności radzenia sobie z problemami,


Szkolenia tematyczne z różnego zakresu


Doradztwo.


Darmową pomoc prawną



Prosimy wypełnić formularz zapytania poniżej. 
Dzięki niemu będziemy mogli dopasować się do Państwa potrzeb i pomóc:







Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości sprawdzonych i szkoleń a także praktycznej wiedzy rozwijającej kwalifikacje i podnoszącej potencjał personelu zatrudnianego w firmach.

Naszym celem jest inwestycja w rozwój nie tylko naszej organizacji, ale także klientów indywidualnych korzystających z naszych usług. Inwestujemy w Państwa swoją wiedzę i pomagamy osiągnąć zamierzony cel. Tak zrodziła się idea utworzenia przedsiębiorstwa zbudowanego na wiedzy.

Opiekujemy się naszymi klientami i doradzamy kiedy tylko tego potrzebują. Pozostajemy w stałej współpracy i służymy pomocą. 

Dbamy także, aby nasi klienci uzyskali rzetelną wiedzę o odpowiedniej jakości przydatną do działania. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie wspólnego sukcesu. Państwa sukcesy są naszymi sukcesami.

Jak wiemy dotychczasowy obowiązek edukacyjny, który nas objął nie zawierał wszystkich praktycznych zagadnień, które byłyby dziś przydatne do życia. Musimy sami zdobywać cenną wiedzę, aby sprostać ciągle rosnącym wymaganiom rynku.Wszystko wyglądało tak jak na filmie poniżej czyż nie?!:





Najważniejsze jest właściwe ukierunkowanie na wybrany cel. Czas posiąść niezbędną i konkretną wiedzę aby zauważyć nowe perspektywy i możliwości, które nas otaczają. 

Właśnie po to tutaj jesteśmy, aby zmienić dotychczasowe nudne schematy i zasady. Wprowadzamy nowatorskie metody nauki oraz ciągle się doskonalimy a wszytko po to by osiągnąć wspólny sukces.

Nauczymy Państwa , w sposób syntetyczny z praktycznego punktu widzenia i nowymi sprawdzonymi sposobami. Bez nudy i konkretnie. Jeżeli chcą Państwo otworzyć własną działalność lub prowadzicie działalność i chcielibyście przeszkolić swoich pracowników z obojętne jakiej tematyki? Potrzebujecie konkretnego szkolenia obejmującego Wasz zakres działalności? Uważacie, że w Waszej firmie konieczne są zmiany potrzebujecie audytu, modyfikacji dokumentacji, potrzebujecie porady lub szukacie pomocy na jakiś temat lub szkolenia?


Dobrze trafiliście... Po to tutaj jesteśmy aby pomagać!




Witamy zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety








Opracujemy szkolenie dedykowane specjalnie dla odpowiedniego obszaru działalności Waszej firmy . Pomożemy opracować i zaktualizować Waszą dokumentację, przeszkolimy pracowników oraz doradzimy. 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń oraz do współpracy. Oferujemy wsparcie wykwalifikowanych audytorów oraz specjalistów z różnych branży.